Користувача угода

Шановний, покупець!

Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте Угода користувача з Інтернет-магазином fotoprint.in.ua.

Справжній текст – Угода користувача між Інтернет-магазином fotoprint.in.ua іменованим надалі “Інтернет-магазин”, та користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою шляхом проставлення позначки у графі “Я прочитав і згоден з правилами Угоди” при оформленні замовлення.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.
1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений у каталозі через фотозразки.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для ухвалення ним рішення про купівлю товару.
2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на сайті.

3.3. За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється Новою поштою та Укрпоштою.
4.2 Відправлення замовленого товару провадиться протягом 2-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцю надаються транспортна накладна (видається кур’єрською службою під час доставки).
4.4. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
4.5. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6. У разі відмови Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.6. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу.
5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. При не надходженні коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур’єра або у пункті видачі.

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого шлюбу, гарантійне обслуговування

7.1. Інтернет-магазин дотримується всіх гарантій згідно із законом України «Про захист прав споживачів». Покупець може використати своє право на повернення або обмін т

овара у наступних, встановлених Законом випадках: обмін чи повернення товару здійснюється у разі, якщо минуло менше 14 днів з моменту придбання товару, товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд та споживчі властивості.

7.2. Не підлягають поверненню згідно з постановою КМУ від 19.03.94р. № 172, наступні товари:

парфумерно-косметичні вироби;
дитячі іграшки м’які;
дитячі іграшки гумові надувні;
товари для дітей.

7.3. У разі обміну або повернення — товар Покупцем не надсилається післяплатою. Після перевірки співробітниками Інтернет-магазину товару, що надійшов на обмін або повернення товару на працездатність і відповідність усім встановленим Законом нормам, провадиться повернення коштів Покупцю або обмін відповідного товару. Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» при поверненні або обміні товару з Покупця утримується вартість кур’єрських послуг згідно з тарифами транспортної компанії.

8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.